top of page

pá 21. 2.

|

Praha 1

Terapeutický výcvik s Mab Junga

V terapeutickém výcviku vám Mab Junga předá své znalosti a zkušenosti z více než deseti leté terapeutické praxe a to formou transformačního a aktivačního tréninkového procesu.

Terapeutický výcvik s Mab Junga
Terapeutický výcvik s Mab Junga

Kdy a kde

21. 2. 2025 10:00 – 27. 4. 2025 18:00

Praha 1, 2, Dlouhá 609, Staré Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

O akci

Srdečně vás zveme na intenzivní vzdělávací program pro terapeuty se slovenskou uznávanou terapeutkou Mab Junga.

Ve třech 3denních cyklech vám Mab Junga předá své znalosti a zkušenosti z více než deseti let terapeutické praxe, a to formou transformačního a aktivačního tréninkového procesu.

Naučíte se různé terapeutické techniky, ale největší důraz bude kladen na osobní rozvoj. Během programu budete čistit své vnímání, napojovat se na vyšší zdroj a rozvíjet intuici. Hlavním nástrojem terapeutické práce bude vedení vyššího já skrze intuici.

Mezi techniky, které Vám Mab předá, patří regresní terapie, práce s vnitřním dítětem a minulými životy, čištění rodové linie, práce s konstelacemi a gesty, a mnoho dalších. Budete se také věnovat principům, jak pracovat s klienty v kruhu a ve skupině, a jak vést hlubokou emocionální komunikaci.

Pro koho je terapeutický kurz určen? 

Toto vzdělání je vhodné nejen pro terapeuty a budoucí terapeuty, ale také pro osobní průvodce, maséry, pracovníky v oblasti pomáhajících profesí a pro každého z vás, kdo se zajímá o hlubší osobní rozvoj a porozumění fungování osobnosti a vztahů.

Po ukončení celého výcviku obdržíte certifikát o absolvování patentovaných terapeutických metod Mab Jungy. 

Každý zúčastněný má možnost klást otázky a konzultovat svoji praxi s Mab Jungou. Mezi setkáními je měsíční pauza, abyste měli čas na zpracování a praktické použití nových znalostí a dovedností v domácím prostředí. Mab se těší na vytvoření skupiny účastníků, protože každá unikátní bytost přispívá k celkovému jedinečnému prostředí.

☽☾ Jaký bude obsah jednotlivých setkání? 

Techniky: přepis limbického otisku, léčení vnitřního dítěte, práce s rodem a uvolněním rodové energie, uzavírání karmických cyklů, mužsko ženské filtry,  pocitové a energetické konstelace, regresní metody, zvědomování, energeticko informační aktivace

☽☾ Témata: 

  1. víkend: početí, prenatální období, porod, dětství, puberta, rodiče, energie z rodu, tělo
  2. víkend: ženská a mužská energie, mužsko ženské filtry, minulé životy, sexualita, pocitová komunikace, partnerský vztah
  3. víkend: autority, integrita a autenticita, rozpoznání stínu, rozpoznání ega, práce s myslí, rozpoznání hlasu duše, božství v nás, náš vnitřní mistr

☽☾ Kde se budou semináře konat?

Lotus - pražské buddhistické centrum, Dlouhá 2, 110 00 Praha 1 

☽☾ Jaké jsou termíny seminářů?

  • 21.-23.2. 2025 (Početí, prenatální období, porod, dětství, puberta...)
  • 28.-30.3. 2025 (Mužsko ženské energie, filtry, minulé životy, sexualita, partnerství...)
  • 25.-27.4. 2025 (Autority, integrita, stín, ego, mysl, hlas duše, vědomí, vnitřní mistr)

☽☾ Jaká je cena za celý výcvik?

24.800 Kč / 3x 3denní seminář s Mab (cena za jeden výukový modul obsahující 3 dny je 8.267 Kč)

V individuálních případech se můžeme domluvit na splátkách. Stačí nám dát vědět!

☽☾ O lektorce Mab Junga:

Mab Junga je inspirativní žena a uznávaná terapeutka ze Slovenska. Její terapeutická práce se zaměřuje na odstraňování bloků a modelů, které brání objevení vnitřní síly a vedení člověka. Pomáhá klientům cestou léčení vnitřního dítěte, pochopení a doléčení zranění a přenosů kódů z minulých životů. Pracuje s vnímáním vnějšího a vnitřního muže a ženy, a vede své klienty k práci s energií a napojení na vlastní zdroj poznání a síly.

Kromě toho, že působí jako terapeutka, je také autorkou knih Alchýmia ženy a Ženy Bohom pobozkané, Tvorcovia

Vytvořila vlastní terapeutickou metodu, která je na Slovensku legislativně patentovaná. Tuto metodu předává dalším lidem v rámci transformační semináře, který poskytuje kompetence v provádění terapie v těchto oblastech.

Martina Mab Junga je známá svou empatií a telepatií, které ji pomáhají v její práci. Její cílem

je podporovat lidi v objevování a rozvíjení jejich potenciálu a naplňování jejich životního

záměru. 

Více o terapeutce Mab Junga najdete na jejich stránkách TADY.

Sdílej tuto akci s přáteli

bottom of page